Свободни позиции

Набираме талантливи хора, които искат да допринесат за развитието на Profitshare и на други уеб решения за електронната търговия. Ако си сред тях и ако искаш да станеш част от нашия страхотен екип от млади и креативни специалисти, разгледай възможностите и кандидатствай за някоя от следните позиции:

Client & Affiliate Coordinator

Интересуваш се от афилиейт маркетинг? Стани част от екипа на Profitshare и ще имаш възможност да работиш с топ специалисти в областта на digital маркетинга! Ще обогатиш знанията си за онлайн рекламата и ще работиш с голям брой рекламодатели и афилиати в България. Освен за екипа посветен на афилиейт маркетинга, в Кънвършън ще си в тясно сътрудничество с отделите: Web Development, Media Planning, Pay-Per-Click, E-mail Marketing и Design

Отговорности

  • Търсене и набиране на нови афилиати;
  • Съдействие на афилиатите при възникване на въпроси, чрез съответните канали за комуникация (ticketing система, имейл, социални мрежи и т.н.);
  • Поддържане на отношения с вече съществуващите афилиати;
  • Предложения и препоръки към афилиатите, за подобряване на тяхните резултати;
  • Следене за спазването на Условията на Profitshare и рекламодателите от страна афилиатите;
  • Поддържане на комуникацията между екипа на Profitshare и афилиатите, както и изпращане на предложения за подобрения в платформата към екипа за развитие.

Изисквания:

  • Познания и опит в областта на афилиейт маркетинга са предимство;
  • Английски език (писмено и говоримо);
  • Отлични комуникативни умения;
  • Умения за планиране, изготвяне на анализи, организиране и синтезиране на голям обем информация;
  • Проактивност;
  • Ефективно управление на времето;
  • Умения за работа в екип;
  • Компютърна грамотност (MS Office – Word, Excel).

Какво предлагаме:

  • Атрактивно заплащане;
  • Работа в екип от професионалисти, ориентиран към разстеж и развитие;
  • Training on-the-job и възможности за професионално развитие чрез управляваните проекти;

Кандидатствай за тази позиция